Chat with us, powered by LiveChat

Rekvizitai

Atsakinga licencijas išduodanti institucija:

Kylio įdarbinimo agentūra

Projensdorfer Straße 82

24106 Kylis

 

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH neįpareigota dalyvauti ginčų sprendimo procedūroje vartotojų arbitražo taryboje.

Europos Komisija sukūrė elektroninę Europos ginčų sprendimo platformą internete, adresu http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Naudotojai gali naudotis internetine ginčų sprendimo platforma ginčams, kylantiems iš internetu sudarytų pirkimo ar paslaugų sutarčių, spręsti neteismine tvarka.

 

Atleidimas nuo atsakomybės

Atsakomybė už turinį

Šios svetainės turinys buvo sukurtas labai rūpestingai. Tačiau, negalime garantuoti turinio teisingumo, išsamumo ir naujumo. Kaip paslaugų teikėjai, mes esame atsakingi už savo turinį šioje svetainėje pagal Vokietijos Telemedijos įstatymo (vok. Telemediengesetz – TMG) 7 str. 1 d., tačiau, remiantis TMG 8–10 str., mes, kaip paslaugų teikėjai, neprivalome stebėti perduodamos ar saugomos trečiųjų šalių informacijos arba ieškoti įrodymų, rodančių neteisėtą veiklą. Teisiniai įpareigojimai pašalinti informaciją arba užkirsti kelią informacijos naudojimui lieka neginčytini. Atsakomybė šiuo atžvilgiu galima tik nuo to momento, kai sužinoma apie konkretų teisės pažeidimą. Neteisėtas turinys bus nedelsiant pašalintas, kai mes apie jį sužinosime.

 

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų pasiūlyme esama nuorodų į išorines trečiųjų šalių svetaines, kurių turiniui neturime jokios įtakos. Todėl negalime prisiimti jokios atsakomybės už šį išorinį turinį. Už savo turinį visada atsako susietų svetainių teikėjai ar administratoriai. Nuorodos sukūrimo metu susietos svetainės buvo patikrintos dėl galimų teisės pažeidimų. Susiejimo metu neteisėtas turinys nebuvo aptiktas. Neturėdami pagrįstų įrodymų, kad buvo pažeisti teisiniai reikalavimai, negalime nustatyti susietų svetainių turinio nuolatinės stebėsenos. Neteisėtą veiklą vykdančių svetainių nuorodos bus nedelsiant pašalintos, kai tik apie jas sužinosime.

 

Autorių teisės

Turinį ir kūrinius, kuriuos teikėjai paskelbia šiose interneto svetainėse, reglamentuoja Vokietijos autorių teisių įstatymai. Dauginimui, redagavimui, platinimui ir bet kokio pobūdžio naudojimui, nepatenkančiam į autorių teisių įstatymo taikymo sritį, reikia raštiško autoriaus ar kūrėjo leidimo. Atsisiųsti ir kopijuoti iš šių svetainių turinį leidžiama tik asmeniniam naudojimui ir nekomerciniam naudojimui.  Šios svetainės turinio, kuris nėra kilęs iš paslaugų teikėjo, atžvilgiu yra laikomasi trečiųjų šalių autorių teisių įstatymų. Trečiųjų šalių įnašai šioje svetainėje yra atitinkamai nurodyti. Tačiau jei pastebėsite kokių nors autorių teisių pažeidimų, prašome pranešti mums. Kai tik sužinosime apie teisės pažeidimus, nedelsdami pašalinsime tokį turinį.

 

Duomenų apsauga

Paprastai, naršyti mūsų svetainėje galima nepateikiant asmens duomenų. Visi svetainėje renkami duomenys (pavyzdžiui, vardas ir pavardė, adresas, el.pašto adresas ir t.t.) – kiek tik įmanoma- pateikiami savanoriškai. Šie duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims be Jūsų aiškaus sutikimo.

 

Norime atkreipti dėmesį, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., bendraujant el. paštu) gali turėti saugos spragų. Neįmanoma visiškai apsaugoti duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos.

 

Mes aiškiai draudžiame naudoti kontaktinius duomenis, paskelbtus atsižvelgiant į svetainės teisinio pranešimo reikalavimus, reklaminės ir informacinės medžiagos siuntimui, jei tokios medžiagos nebuvo aiškiai paprašyta. Svetainės valdytojas pasilieka teisę imtis konkrečių teisinių veiksmų, jei bus gaunama nepageidaujama reklaminė medžiaga, elektroninio pašto šlamšto ir panašia forma.

 

Nuotraukos kreditas

© Ham-Log Group Holding GmbH