Chat with us, powered by LiveChat

Darbas ir gyvenimas Vokietijoje

5 faktai, kodėl Vokietija yra patraukli šalis dirbti.

Vokietija

Vokietija yra žinoma kaip šalis, kurioje yra daug galimybių. Šiame tinklaraštyje papasakosime, kaip iš tikrųjų atrodo darbas ir gyvenimas Vokietijoje.

Darbas Vokietijoje

Vokietija yra labai patraukli šalis užsienio darbuotojams, nes darbo užmokestis dažnai yra geresnis nei gimtinėje. Be to, Vokietijoje yra saugios darbo sąlygos, nes čia veikia daug darbuotojų teises ginančių organizacijų. Čia nesate išnaudojamas kaip darbuotojas ir nepriklausote nuo pikto viršininko malonės. Darbo tvarka yra gerai paaiškinta, o darbo valandos ir pertraukos reglamentuojamos teisės aktais. Atlyginimo išmokėjimas visada atliekamas laiku, o jei darbas atliktas gerai, priklausomai nuo darbdavio ir projekto, kartais pasitaiko patrauklių staigmenų, kurios gali būti labai skirtingos, pavyzdžiui vieno gėrimų projekto darbuotoja pasakojo, kad jau yra sukaupusi nemažai dovanėlių, kuriomis dalinsis su draugais ir giminėmis Lietuvoje!

Gyvenimas Vokietijoje

Kasdieniame gyvenime Vokietijoje yra daug ramybės ir tvarkos. Ši ramybė ir tvarka yra svarbi, o tai reiškia, kad yra tam tikras laikas, kai šios ramybės reikia laikytis. Pavyzdžiui, vidurdienį (13-15 val.) ir vakare (po 22 val.) žmonės turėtų vengti triukšmingos veiklos namuose. Vokiečiai mėgsta šį ramybės laiką išnaudoti sukaupti naujoms jėgoms. Vokiečiai yra darbštūs žmonės, todėl jiems reikia poilsio pertraukėlių.

Darbas logistikoje Vokietijoje

Darbas logistikos sandėliuose.

Darbas Vokietijoje be vokiečių kalbos

Vyrauja stereotipinė nuomonė, kad vokiečiai griežtai laikosi taisyklių, ir ne tik darbe. Jie turi rašytinius ir nerašytinius įstatymus. Pabandykite pereiti kelią degant raudonam šviesoforo signalui ir neišvengiamai sulauksite pikto žvilgsnio. Privatus kelias arba privati nuosavybė taip pat reiškia, kad ji yra privati ir svetimi žmonės joje nėra laukiami.

Iš pradžių gali būti sunku suprasti čia taikomas taisykles, nes jos ne visada turi prasmę. Tačiau po kurio laiko priprantama prie to, kad į daugelį dalykų čia žiūrima rimčiau nei kitur.

Privalumas tas, kad galite pasikliauti daugeliu dalykų, pavyzdžiui: punktualus apmokėjimas, patikimas vietinis transportas, reglamentuotos darbo sąlygos ir pan.

Darbe taip pat galioja tam tikros taisyklės ir įstatymai, su kuriais susipažįstama per pirmąsias darbo dienas. Taip užtikrinamas gerai suderintas darbo procesas ir išvengiama nereikalingų diskusijų darbo vietoje. Žinoma, šios taisyklės skiriasi priklausomai nuo darbo vietos,tačiau kai kurios iš jų visur yra vienodos.

  • Punktualumas yra labai svarbus,todėl vokiečiai labai griežtai laikosi darbo valandų.
  • Atsakomybė- atlikti užduotis kuo geriau, o ne tik tiek, kiek reikia.
  • Draugiškas ir pagarbus bendravimas.
Ham-Log-Gruppe

Ham-Log-Gruppe

Darbas logistikoje Vokietijoje

Darbas logistikos sandėliuose Vokietijoje suteikia daug galimybių net ir nekvalifikuotiems darbuotojams. Kad jums būtų lengviau pradėti dirbti su mumis, lietuviškai kalbantys projektų vadovai padės jums nuo pat pradžių. Visą darbo komandą taip pat sudaro daugiausia lietuviškai kalbantys asmenys.

Kaip ir Lietuvoje, Vokietijoje reikalingi kvalifikuoti darbuotojai, pavyzdžiui, krautuvų vairuotojai ir užsakymų surinkėjai. Tačiau logistikos sektoriuje yra daug darbo vietų nekvalifikuotiems darbuotojams, studentams ir karjerą keičiantiems asmenims. Mūsų logistikos projektuose mes galime pasiūlyti darbo vietą visiems: vyrams,moterims ir poroms.

Vokiškas maistas

Vokietijoje siūlomas platus maisto asortimentas – nuo mėsos iki desertų. Kiekvienas regionas taip pat turi savo ypatumų. Pavyzdžiui, Bavarijoje rasite garsiąją Weißwurst (baltąją dešrą), o šiaurėje – žuvies bandeles. Vokiečių virtuvė labai įvairi ir mažai kuo skiriasi nuo lietuviškos, nes vokiečiai taip pat mėgsta bulves ir raugintus kopūstus 😉 Vokietijos perlas yra alus.

Alus yra įvairių rūšių ir pasirinkimas – didelis. Didžiuosiuose prekybos centruose galite įsigyti alaus iš visos Vokietijos, Čekijos, Lenkijos, Olandijos ir Belgijos.

Susisiekite su mumis

Vokietija siūlo ne tik geras uždarbio galimybes, bet ir daug daugiau. Darbo stažuotė Vokietijoje gali padėti finansiškai įgyvendinti jūsų asmenines svajones.

Ar jus sudomino mūsų projektai Vokietijoje?

Nelaukite ilgiau, susisiekite su mumis ir mes  padėsime jums susirasti tinkamą darbo vietą.