Chat with us, powered by LiveChat

SANDĖLIO DARBUOTOJAS/ KROVĖJAS

Darbo aprašymas:

Prekių iškrovimas, pakrovimas ir jų transportavimas naudojant elektrinį vežimėlį.

Iškrautos prekės rūšiuojamos pagal užsakymus, paženklinamos ir paskirstomos išvežimui arba laikinam sandėliavimui.

Atsakomybės ir darbo pobūdis:

  • Darbas sandėlio viduje arba lauke
  • Prekių iškrovimas/ pakrovimas į sunkvežimius
  • Krovinių tikrinimas
  • Užsakymų komplektavimas

Visi darbuotojai yra nuosekliai supažindinami su darbo tvarka bei taisyklėmis.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė
  • Greita orientacija
  • Produkcijos surinkimas ir pakrovimas
  • Atsakingumas, punktualumas
  • Žalingų įpročių neturėjimas
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti
  • Patirtis nebūtina

Mes siūlome:

  • Ilgalaikę vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas
  • Augantį darbo užmokestį nuo 1.500 – 2.500€
  • Priedą prie atlyginimo už gerus darbo rezultatus
  • Visas reikalingas darbo priemones
  • Saugią ir tvarkingą darbo aplinką
  • Modernų ir tvarkingą apgyvendinimą netoli darbo vietos su visais patogumais
  • Kiekviename bute yra suteikiama prieiga prie interneto
  • Tolimesnės karjeros galimybes
  • Patikimą darbą vienoje didžiausių Vokietijos logistikos įmonių

Esame lyderiaujanti Vokietijos logistikos įmonė HAM-LOG-GRUPPE GmbH.

Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia suteikti kiekvienam darbuotojui platų darbo pozicijų spektrą. Esame tiesioginis darbdavys, todėl siekiame ilgalaikių ir patikimų darbo santykių su mūsų darbuotojais.

Mūsų įmonės sėkmės garantas yra abipusis pasitikėjimas ir bendradarbiavimas su klientais bei darbuotojais.

Susidomėjote siūloma darbo pozicija ir norėtumėte plačiau susipažinti su sąlygomis?

Užpildykite šalia esančią anketą arba rašykite laišką elektroniniu paštu:

hr@ham-log-gruppe.com

Pateikti prašymą užimti šią pareigybę

Leidžiami failų tipai: .pdf, .doc, .docx