Chat with us, powered by LiveChat

TUŠČIOS TAROS RŪŠIUOTOJAS (-A)

TUŠČIOS TAROS RŪŠIAVIMAS

Darbo aprašymas:

Tuščios taros rūšiavimas pagal: prekinius ženklus, butelių spalvą ir gamintoją. Dirbama komandoje prie linijos arba atskirose sandėlio vietose.

Atsakomybė ir darbo pobūdis:

  • Tuščios taros rūšiavimas
  • Dėžių krovimas ir rūšiavimas
  • Palečių sandėliavimas rankiniu vežimėliu
  • Darbas sandėlio viduje arba lauke

Visi darbuotojai yra nuosekliai supažindinami su darbo tvarka ir taisyklėmis.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė
  • Atidumas, greita orientacija
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Žalingų įpročių neturėjimas
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti

PRIVALUMAS: nuosavas automobilis.

Mes siūlome:

  • Ilgalaikę vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas
  • Darbo užmokestį nuo 1.500 – 2.500 €
  • Priedą prie atlyginimo už gerus darbo rezultatus
  • Modernų ir tvarkingą apgyvendinimą netoli darbo vietos su visais patogumais
  • Kiekviename bute yra suteikiama prieiga prie interneto
  • Dokumentų tvarkymą
  • Karjeros galimybes
  • Patikimą darbą vienoje didžiausių Vokietijos logistikos įmonių

Esame lyderiaujanti Vokietijos logistikos įmonė HAM-LOG-GRUPPE GmbH.

Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia suteikti kiekvienam darbuotojui platų darbo pozicijų spektrą. Esame tiesioginis darbdavys, todėl siekiame ilgalaikių ir patikimų darbo santykių su mūsų darbuotojais.

Mūsų įmonės sėkmės garantas yra abipusis pasitikėjimas ir bendradarbiavimas su klientais bei darbuotojais.

Susidomėjote siūloma darbo pozicija ir norėtumėte plačiau susipažinti su sąlygomis?

Užpildykite šalia esančią anketą arba rašykite laišką elektroniniu paštu:

hr@ham-log-gruppe.com

Pateikti prašymą užimti šią pareigybę

Leidžiami failų tipai: .pdf, .doc, .docx